Туреччина змінює правила перетину кордону

Вже з 4 червня почнуть застосовуватися нові правила!

Що потрібно для вильоту до Туреччини?

Пасажир повинен пройти ПЛР-тест перед вильотом до Туреччини. З моменту здачі аналізу до моменту перетину кордону Туреччини має пройти не більше 72 годин.В якості альтернативи влади Туреччини допускають експрес-тест на антиген коронавірусу. Але термін його дії коротше – з моменту взяття зразка на аналіз до моменту перетину кордону Туреччини має пройти не більше 48 годин.

Довідка про вакцинацію

Аналізи на коронавірус можуть не здавати ті пасажири, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 і мають офіційний документ про це. З моменту отримання останньої дози вакцини повинно пройти не менше 14 днів. Також замість тесту можна надати довідку про те, що людина перехворіла COVID-19 в останні 6 місяців.

Вибіркове тестування

Влада Туреччини проводитимуть вибіркове ПЛР-тестування на коронавірус пасажирів. Після того, як у людини візьмуть зразок, йому дозволять продовжити поїздку. Якщо тест покаже позитивний результат, тобто наявність коронавірусу в організмі, мандрівника лікуватимуть по протоколу МОЗ Туреччини.

Хто звільнений від тестів?

Тест на коронавірус можуть не робити пасажири, які прямують з пересадкою в аеропортах Туреччини в треті країни, а також екіпажі літаків.
Раніше в пільгову категорію входили діти до настання 6 років, проте тепер їх немає в переліку винятків.

Термін дії правил

Правила діють з 4 червня до 30 червня 2021 року включно.

 

Замовте послугу прямо зараз