Послуги та ціни

Зал офіційних делегацій - місце комфорту та затишку для поціновувачів безпечної подорожі. Ми пропонуємо весь комплекс пасажирського авіаційного обслуговування преміум-класу в міжнародному аеропорту «Бориспіль». Забезпечення комфорту та безпеки нашого клієнта під час обслуговування, економія його часу – наші пріоритетні завдання, які вміло втілює в життя високопрофесійний колектив.

Сервіс Залу офіційних делегацій дозволяє здійснювати обслуговування: офіційних делегацій; індивідуальних подорожей пасажирів, що слідують рейсами міжнародного та внутрішнього сполучення; пасажирів, що подорожують з дітьми; осіб з обмеженими фізичними можливостями; дітей, що слідують без супроводу дорослих, тощо.

Підприємство знаходиться на території відокремленого термінального комплексу, приміщення обладнані сучасною системою кондиціонування, вільною WI-FI зоною та цифровим телебаченням. На прилеглій території розташований власний паркінг, що знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням.

 • Зустріч пасажира і посадка у літак

  Зустріч пасажира і посадка у літак

  Персональний помічник зустріне Вас біля трапу літака, допоможе з ручною поклажею та доставить на автомобілі до зали очікування. Просторий термінальний комплекс знаходиться поруч з основним терміналом міжнародного аеропорту «Бориспіль», забезпечуючи при цьому конфіденційність та максимальний комфорт.

  Виділена лінія проходження паспортного та митного контролю скоротить час очікування, на протязі якого можна насолодитися чашкою кави або ароматного чаю, келихом шампанського та скуштувати на вибір один з запропонованих десертів. Ви відчуєте на собі гостинність та високий професіоналізм Залу офіційних делегацій, що накопичувався роками досвіду.

  Плануючи свій відліт, Ви також можете скористатись послугами нашого Залу. Всі організаційні клопоти, починаючи від пакування багажу, реєстрації квитків, організації проходження митного і паспортного контролю, оформлення будь-яких супутніх додаткових послуг і закінчуючи індивідуальною доставкою на літак - ми беремо на себе. Ви – насолоджуєтесь атмосферою подорожі, ми – організовуємо весь комплекс необхідних послуг та Ваш комфорт.

 • Доставка пасажирів

  Доставка пасажирів

  Доставка пасажирів з аеропорту до місця призначення – незамінна послуга. Спеціальний трансфер забезпечується безпосередньо з льотного поля, від трапу приватного літака або від воріт аеровокзалу. Авто підвищеної комфортності подається завчасно, запізнення абсолютно виключені.

  До складу автопарку Залу офіційних делегацій входять автомобілі люкс і преміум-сегменту, просторі і комфортабельні автобуси, мінівени та інші прийнятні варіанти для перевезень. Водії високої кваліфікації доставлять пасажирів по вказаному маршруту до місця призначення, керуючись всіма необхідними правилами безпеки. Замовникам гарантоване оперативне прибуття у будь-яку точку міста Києва та у реверсному напрямку.

 • Доставка багажу і ручної поклажі

  Доставка багажу і ручної поклажі

  Послуга має два варіанти: вивантаження поклажі з автомобіля замовника, віднесення її у зал реєстрації та розміщення у багажне відділення, а також доставка і завантаження валіз у транспорт, що зустрічає пасажирів.

  Державне підприємство Зал офіційних делегацій пропонує скористатися не тільки звичними варіантами перевезення, але, за потребою, автотехнікою для транспортування багажу нестандартного типу та великогабаритних вантажів. Весь транспорт відповідає вимогам безпеки.

 • Очікування рейсу

  Очікування рейсу

  Це найбільш хвилюючий час. Зал офіційних делегацій надає для його проведення просторе кондиціоноване приміщення зізручними шкіряними та дерев'яними меблями, баром та сучасною акустичною і ТБ-системою з трансляцією супутникових каналів.

  Також ми пропонуємо розгалужене СЕТ-меню та різноманітні напої на вибір. У залі очікування можуть знаходитися як пасажири, так і проводжаючі (зустрічаючі) особи, відомості про яких були внесені до зареєстрованої заявки. Останнім послуга надається безкоштовно.

 • Розміщення автотранспорту замовника

  Розміщення автотранспорту замовника

  Вказана послуга стосується попереднього замовлення на тимчасове розміщення вашого власного автотранспорту. Зробити це можна за допомогою попередньо оформленої заявки, де потрібно вказати марку та реєстраційний номер машини. Авто буде припарковане згідно з правилами на привокзальній площі Терміналу Залу офіційних делегаційна період обслуговування пасажирів у аеропорту.

  Послуга актуальна та затребувана, адже власнику не прийдеться турбуватися про зручне розміщення авто та подальше його переміщення теренами країни – машина буде чекати пасажира біля аеропорту «Бориспіль» стільки, скільки того потребує владнання справ замовника.

 • Проходження контролю

  Проходження контролю

  Проходження паспортного контролю – чергова штатна процедура, яка є обов’язковою до виконання у будь-якій країні світу. В Залі офіційних делегацій Вам допоможуть пройти рутинні перевірки змаксимальною швидкістю та комфортом. З цією метою встановлено спеціальні митні пункти, завдяки чому замовники послуги можуть оцінити переваги досконалого індивідуального сервісу та відчутно зекономити час.

  У оперативній залі знаходяться представники митно-прикордонної служби, філія банківської установи та агенти державного підприємства Зал офіційних делегацій, які допоможуть пройти необхідні процедури якнайшвидше.

 • Організація реєстрації квитків та багажу

  Організація реєстрації квитків та багажу

  Співробітники Залу офіційних делегацій допоможуть значно заощадити час та додати процесу зручності, взявши організацію реєстрації квитків та багажу на себе. У цей час замовник відпочиває у просторій, затишній кімнаті з баром, переглядаючи журнали та улюблені ТБ-програми.

  Також можливе бронювання квитків онлайн та планування оптимальних маршрутів ділових поїздок, враховуючи дату майбутнього польоту, завчасно вказану замовником та, якщо рейси передбачають пересадки, підбір максимально зручних стиковок.

 • Очікування багажу

  Очікування багажу

  Окремий зал «Приліт» – місце, де користувачі послуг Залу офіційних делегацій мають можливість очікувати свій багаж, після чого оперативно проходять прикордонний контроль. Під час очікування пасажирам пропонуються прохолодні напої, кава, чай, свіжа преса, можливість перегляду телепередач та фільмів.

  Митні процедури у подібному форматі проходять швидко, оскільки в окремому, спеціально відведеному залі відсутні черги та неможливі затримки – процес максимально спрощено та оптимізовано.

 • Власний Duty Free

  Власний Duty Free

  Duty Free – магазин безмитної торгівлі, який зазвичай є у кожному аеропорту. У Терміналі Зал офіційних делегацій ця знана мережа преставлена окремим власним відділенням Duty Free від нашого партнера "ПАВО".

  Асортимент магазину різноманітний: алкогольні напої та тютюнові вироби, солодощі, парфумерна й косметична продукція та інше.

 • Послуги зв’язку

  Послуги зв’язку

  Зустріч делегацій та організація ділових, офіційних і корпоративних заходів не може обійтися без якісного та безперебійного зв'язку. Саме тому до пакету наших послуг неодмінно включена можливість здійснення міжнародних дзвінків.

  Також для відвідувачів Залу очікування передбачено безлімітний доступ до Всесвітньої мережі інтернет високої швидкості у форматі 4G.

 • Надання послуг факсу, ксероксу

  Надання послуг факсу, ксероксу

  Зал очікування, де буде проходити відпочинок пасажирів та суповоджуючих осіб, не просто є зручним простором для релаксу і відновлення сил після польоту чи перед рейсом. У рамках пакету послуг також передбачається надання можливості користування оргтехнікою, зокрема, факсом та ксероксом.

  Послуга особливо актуальна при проведенні офіційних візитів, конференцій, тренінгів та інших ділових заходів, враховуючи той факт, що передача важливих документів за допомогою факсимільного апарату більш інформаційно-безпечна, ніж електронна пошта. Офісна техніка в Залі офіційних делегацій відповідає всім сучасним вимогам.

 • Безкоштовні послуги

  До категорії безкоштовних додаткових послуг входить: пакування багажу, їжа та напої, у тому числі алкогольні, очищена та мінеральна вода. Також звертаємо Вашу увагу на сектор дитячих розваг та Samsung-будиночок для дітей.

Державне підприємство Зал офіційних делегацій

Пропонує скористатися зручним мультифункціональним сервісом для підвищення комфортності поїздки, економії дорогоцінного часу та створення сприятливих умов проведення конференцій, корпоративних заходів, офіційних перемовин та інших варіантів ділових і неформальних зустрічей.

Вартість послуг

Назва послугиЦіна, грн.
Організація обслуговування дорослих осіб та дітей віком від 7 до 12 років, що слідують без супроводу дорослих3500,00
Діти віком від 7 до 12 років, що слідують у супроводі дорослих1750,00
Організація обслуговування дорослих осіб та дітей віком від 7 до 12 років, що слідують трансфером:
Дорослі особи, що слідують трансфером5250,00
Діти віком від 7 до 12 років у супроводі дорослих осіб, що слідують трансфером2625,00
Трансфер авто:
Доставка з/до МА “Бориспіль”/ м. Київ пасажирів, що обслуговуються в ДП “ЗОД” автотранспортом підприємства; бронювання за 12 годин2000,00
Доставка з/до МА “Бориспіль”/ за межі м.Київ (до 30 км) пасажирів , що обслуговуються в ДП”ЗОД”; бронювання за 12 годин3000,00
Користування окремою залою до 3 годин (бронювання за 12 годин до обслуговування)1500,00
Зустріч пасажирів в національному костюмі з хлібом-сіллю (бронювання за 12 годин до обслуговування)2000,00
Додаткове забезпечення сет-меню:
Сет-меню доросле400,00
Сет-меню дитяче200,00

До комплексу послуг включено обслуговування пасажирів на приліт/виліт,а також забезпечення сет – меню та напоями під час перебування пасажирів в Залі офіційних делегацій.

Діти віком до 7 років обслуговуються безкоштовно!

Замовте послугу прямо зараз